O nas
Adrian Chwojnicki dermatolog

lek.Adrian Chwojnicki -dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora. Praca w szpitalu umożliwia mi ciągłość opieki oraz najlepsze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla moich pacjentów.

Alexander Witkowski dermatolog

dr n.med. Alexander Witkowski – dermatolog

(w trakcie specjalizacji)

Jestem absolwentem studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pod patronatem najwybitniejszego naukowca z dziedziny diagnostyki nowotworów skóry z wykorzystaniem refleksyjnej mikroskopii konfokalnej – Prof. Giovanni Pellacan ukończyłem Studia Doktoranckie i otrzymałem stopień Doktora Nauk Medycznych Uniwersytetu of Modena and Reggio Emillia (Modena, Włochy). Ukończyłem staże w renomowanych klinikach w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Prowadzę szkolenia z zakresu refleksyjnej mikroskopii konfokalnej dla lekarzy dermatologów z całej Europy, Brazylii i Stanów Zjednoczonych oraz zajęcia ze studentami i rezydentami w UNIMORE (Modena, Włochy) i UCSD (San Diego, California, USA). Głównym tematem moich zainteresowań naukowych są nowotwory skóry (czerniak i rak podstawnokomórkowy).

Anna Jakiela onkolog

lek.Anna Jakieła – onkolog

Artur Bobruk ginekolog

lek. Artur Bobruk – ginekolog

Beata Woźniak masażystka

Beata Woźniak – masażystka

 

Moją pasją jest człowiek. Kocham zwierzęta, przyrodę i książki. Mottem przewodnim w życiu są dla mnie „ Miłość, Harmonia i Spokój”, które staram się przekazać podczas masażu.

Dominik Mocny dermatolog

lek. Dominik Mocny – dermatolog

 

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłem wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4   Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w kwietniu 2017 roku.  Od kilku lat w codziennej pracy zajmuję się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych. Do moich głównych zainteresowań zawodowych można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostykę i leczenie trądziku. Wykonuję wiele zabiegów, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja czy krioterapia. Rozpocząłem również specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej.

Inga Szymańska recepcjonistka

Inga Szymańska – recepcjonistka

 

Z konieczności jestem absolwentką Prawa i Administracji oraz magistrem Politologii. Z zamiłowania, pasji i po trosze z wykształcenia jestem florystką i miłośniczką sztuki. Z zainteresowań wynika, że zajmuję się zgłębianiem wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, próbując zrozumieć to, czego człowiek zrozumieć chyba nie może ….
Z wyboru natomiast jestem nieustającą optymistką, która ma zaszczyt pracować w DERMADERM i służyć z uśmiechem Wam – Pacjentom, każdego dnia.

Jacek Olesiński psychiatra

lek. Jacek Olesiński – psychiatra

 

Jestem specjalistą psychiatrą, ukończyłem AM we Wrocławiu. Od 1996 r jestem związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Bolesławcu. Pełnię funkcję ordynatora oddziału psychiatrycznego od 2004 roku. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Psychiatrii Sądowej. Ukończyłem 4-letni, całościowy kurs psychoterapii. W podejściu  terapeutycznym jestem zwolennikiem nurtu egzystencjonalizmu V. Frankla.
W pracy zawodowej zajmuję się leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Leczenie chorych ukierunkowane jest na szybkie ustąpienie niedyspozycji nerwicowych, psychicznych i psychosomatycznych i powrotów pacjenta do samodzielnego i aktywnego życia.

Zakres diagnostyki i leczenia:
–  zaburzenia i choroby psychiczne,
–  psycho- i farmakoterapia depresji
–  nerwice, psychozy oraz uzależnienia
–  zespoły organicznych uszkodzeń UON
–  orzecznictwo lekarskie i psychiatryczne
–  farmakologiczne wspomaganie leczenia otyłości

Jacek Rac chirurg

dr n.med. Jacek Rać – chirurg

 

Jestem specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. W 1999 r. ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 2004 r. pracuję w Klinice Chirurgicznej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Aktualnie jestem zastępcą Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Moje zainteresowania zawodowe dotyczą szczególnie chirurgii małoinwazyjnej.
W DermaDerm udzielam konsultacji i kwalifikuję do leczenia operacyjnego pacjentów z nowotworami przewodu pokarmowego – żołądka, jelita grubego, odbytnicy, trzustki i wątroby, nowotworami tarczycy, piersi i tkanek miękkich. Wykonuję biopsje aspiracyjne cienko- i gruboigłowe piersi, tarczycy i tkanek miękkich. Wykonuję też zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i dermatochirurgii.

Karolina Cudzich-Gunia dietetyk

mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk

 

Dyplom dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla pacjentów z chorobami tarczycy, zaburzeniami hormonalnymi, chorobą metaboliczną, otyłych i z nadwagą oraz wielu innych.  Posiadam również doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń i spotkań informacyjnych oraz zajęć z dziećmi o tematyce zdrowego odżywiania. Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia. Z przyjemnością pracuję jako wolontariusz fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzę na terenie Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.


Przed wizytą zapraszam do rejestracji:
tel. 519 427 198, e-mail: cudzich.gunia@dietetyk-proprocja.pl

Małgorzata Bazan-Soczomska menadżer recepcjonistka

Małgorzata Bazan-Soczomska – menadżer

 

W 1999 roku złożyłam egzamin magisterski z wynikiem bardzo dobry z wyróżnieniem na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W roku 2000 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „ Finanse i Bankowość” na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej. Swoją wiedzę z zakresu ekonomii ugruntowałam m.in.: pracując 13 lat na różnych stanowiskach w Banku Gospodarstwa Krajowego we Wrocławiu. W trakcie pracy zawodowej podwyższałam swoje kwalifikacje z zakresu fizjoterapii, kosmetologii oraz zarządzania zespołem ludzkim. W latach 2013 – 2018 pracowałam jako menadżer w branży hotelarskiej i kosmetologicznej. Jestem laureatką konkursu „ Nietuzinkowy pracownik banku BGK”- wyłaniający ludzi z pasją, gdzie prezentowałam florystykę. W 2009 roku ukończyłam Mistrzowską Szkołę Florystyczną we Wrocławiu. Brałam udział w Festiwalu Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ w Wałbrzychu oraz prezentowałam swoje prace florystyczne w Galerii Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Mariusz Góra ortopeda

lek.Mariusz Góra – ortopeda

 

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbyłem w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego w roku 2008, kontynuowałem pracę w Klinice do 2016r. – początkowo na stanowisku starszego asystenta, następnie zastępcy ordynatora oddziału.
W gabinecie zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń i obrażeń narządu ruchu młodzieży i osób dorosłych, przeprowadzam konsultacje ortopedyczne, kwalifikuję do leczenia operacyjnego.

Wykonuję min.:
– USG stawów, mięśni, ścięgien, więzadeł
– iniekcje kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza bogatopłytkowego (PRP)
– punkcje stawów, kaletek itp.
– zabiegi operacyjne (we współpracy z innymi ośrodkami posiadającymi zaplecze bloku operacyjnego).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.med-fizjo.com

Mariusz Kiszka laryngolog

lek.Mariusz Kiszka – laryngolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie otolaryngologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Obecnie pracuję w Klinicznym Oddziale Laryngologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, oraz w Poradni Laryngologicznej.  Zajmuję się przede wszystkim profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi: uszu, nosa, gardła i krtani u dzieci i osób dorosłych. Krąg moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności otochirurgię oraz onkologię głowy i szyi.

Monika Góra fizjoterapeuta

mgr Monika Góra – fizjoterapeutka

 

Studia magisterskie o kierunku Fizjoterapia, na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 1999r. Od tamtej pory stale podnoszę swoje kwalifikacje. Moim celem jest przywrócenie pełnej lub maksymalnej możliwej sprawności Pacjenta. W pracy wykorzystuję dostosowane do potrzeb indywidualnych nowoczesne metody terapeutyczne:
-terapię bólowych punktów spustowych;
-terapię McKenziego;
-terapię Mulligana;
-terapię Dorna;
-spiralną stabilizację mięśniową wg. Smiska;
-terapię manualną;
-kinesiology taping;
-kompleksową terapię obrzęków limfatycznych (wrodzonych oraz wtórnych np. po zabiegach onkologicznych), tłuszczowych, żylnych i mieszanych, obejmującą, w zależności od potrzeb bandażowanie kompresyjne, drenaż limfatyczny, ćwiczenia, dobór odzieży uciskowej;
-masaże (klasyczny, rozluźniający, Breussa, drenaż limfatyczny manualny, a także pneumatyczny aparatem BOA-MAX2);
-fizykoterapię (np. zogniskowana fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, krioterapia i inne);
-kompleksową terapię antycellulitową (zabieg falą uderzeniową + masaż pneumatyczny + indywidualnie dobrane ćwiczenia);

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.med-fizjo.com

Monika Chwojnicka endokrynolog

lek.Monika Chwojnicka – endokrynolog, coach ACC ICF

 

W procesie kształcenia ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zdobyte doświadczenie zawdzięczam wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych, w poradniach POZ i endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem pacjentów z chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania.
W codziennej praktyce pamiętam również o tym, że zdrowie jest szerokim pojęciem. W trakcie poszukiwania skutecznych metod współpracy i komunikacji z pacjentem, odkryłam moc coachingu i obecnie pracuję też z osobami zainteresowanymi osiąganiem własnych celów i chęcią rozwoju.

Patrycja Małgorzata Grześkiewicz fizjoterapeutka

mgr Patrycja Małgorzata Grześkiewicz – fizjoterapeutka

 

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Jestem studentką 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii. W pracy z pacjentami wykorzystuję m.in techniki osteopatyczne ( w tym techniki terapii cranio- sacralnej, wisceralnej , czy terapii manualnej ), PNF, kinesjologytaping oraz szereg innych metod. 

Rafał Szymczak endokrynolog

lek.Rafał Szymczak – endokrynolog

 

Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii, dodatkowo medycyna nuklearna w trakcie. Pracuję w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych 4WSK we Wrocławiu oraz w Poradniach Endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy, osteoporozy, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, otyłości i wielu innych schorzeń o podłożu hormonalnym.

Waldemar Bonczar urolog

lek. Waldemar Bonczar – urolog

 

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Staż i specjalizację odbyłem w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego EAU, Międzynarodowego Towarzystwa urologicznego SIU. Kursy i szkolenia odbyłem w kraju i za granicą z uzyskaniem certyfikatów m.i. kurs laparoskopowy, onkologia urologiczna, leczenie kamicy układu moczowo, lasery w medycynie, USG w diagnostyce układu moczowo-płciowego, nietrzymanie moczu. Uczestnik międzynarodowych kongresów urologicznych.
Ciągle doskonalę swoja wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i warsztatach naukowych. Prowadzę także konsultacje w języku angielskim.

Aleksandra Komorowska kosmetolog

mgr Aleksandra Komorowska – kosmetolog

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu.
W 2016 r. ukończyłam Studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Podczas 5 letniego kształcenia zdobywałam wiedzę z zakresu nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej oraz nauk farmaceutycznych. Kosmetologia związana jest ściśle  z higieną życia i odżywiania oraz stanowi uzupełnienie leczenia metodami farmakologicznymi, fizykoterapeutycznymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw na amerykańskim, a później na polskim rynku pracy. Niezwykle ważnymi dla mnie etapami w dalszym kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych są liczne szkolenia i kursy.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek : 9.00 – 20.00

GABINETY LEKARSKIE

Zajmujemy się diagnostyką
i leczeniem chorób skóry, a także wykonujemy zabiegi dermatochirurgiczne i estetyczne. Szukając najnowszych rozwiązań, dbamy
o zapewnienie naszym pacjentom najlepszej opieki, zarówno w strefie ściśle leczniczej, jak
i w zakresie medycyny estetycznej oraz anty-aging. Dzięki współpracy specjalistów z wielu dziedzin medycyny zapewniamy kompleksową opiekę.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ >>

Umów się na wizytę
+48 504 158 128

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz. 9.00-19.30

Kontakt


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Potrzebuję tej zgody, aby odpisać na Twojego e-maila. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności.

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-19.30

504-158-128

achwojnicki@dermaderm.pl

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać

code

Zeskanuj kod, zadzwoń do nas

rezerwacja

Zarezerwuj wizytę >>