ULTRAFORMER III to nieinwazyjne urządzenie do wykonywania liftingu, ujędrniania twarzy, ujędrniania ciała i konturowania, umożliwiające indywidualizację procedury zabiegu dla całej twarzy, szyi i ciała. Bez operacji, bez okresu rekonwalescencji. Wykorzystujące technologię HIFU oraz głowice typu Micro Focused i Macro Focused urządzenie ULTRAFORMER III, koncentruje jednorodną energię ultrasonograficzną, która stymuluje koagulację termiczną na twarzy i obkurczanie ciała, bez bezpośredniego kontaktu ze skórą i ryzyka jej uszkodzenia.

Dzięki aż 6 różnym końcówkom (1.5mm, 2.0mm, 3.00mm, 4.5mm, 6mm, 9mm) możemy działać na różnych głębokościach co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Komu polecamy?

Pacjentce/pacjentowi, który chce poprawić owal twarzy, unieść opadające powieki, odmłodzić szyję, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki, okolice kolan.

Jak wygląda zabieg?

Do skóry wielokrotnie przykładane są przetworniki, działające na różnej głębokości tkanek. W zależności od obszaru zabieg trwa od 20 minut do 2 godzin.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie wymaga specjalnego, głębokiego znieczulenia. W miejscu przyłożenia przetwornika może być odczuwalne ciepło, delikatne pieczenie, a w przypadku wykonywania zabiegu w okolicy kości niewielki ból. Przed zabiegiem można zastosować kremy i maści z substancją znieczulającą.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. Jest zabiegiem nieinwazyjnym i doskonałą alternatywą dla operacyjnego liftingu.

Po jakim czasie można obserwować efekty?

Naturalny efekt liftingu jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Proces odnowy włókien kolagenowych stopniowo postępuje przez 3 – 6 miesięcy po zabiegu i wtedy też jest widoczny maksymalny efekt.

Ile razy należy powtarzać zabieg na jedną okolicę?

Jeden zabieg wystarcza dla uzyskania opisywanego efektu.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty mogą utrzymywać się nawet do 2 lat, jest to jednak indywidualne. Jednak nawet po upływie tego czasu, skóra nigdy nie wraca do stanu pierwotnego.

EFEKTY:

Twarz                   – poprawa owalu, likwidacja podwójnego podbródka, likwidacja zmarszczek

Powieka górna                 – odmłodzenie spojrzenia, uniesienie powieki górnej

Szyja                     – likwidacja poziomych zmarszczek, ujędrnienie skóry

Dekolt                  – ujędrnienie skóry

Ramiona              – ujędrnienie wiotkich tkanek

Brzuch i boki      – poprawa napięcia skóry

Uda i pośladki   – wyszczuplenie nóg i jędrne pośladki

Kolana i łydki     – likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej i luźnej skóry

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża i karmienie piersią

– otwarte rany i zmiany w obszarze poddawanym zabiegowi

– ciężkie formy trądziku, w tym trądzik torbielowaty

– metalowe stenty/implanty elektryczne wszczepione w obszarze poddawanym zabiegowi

– aktywne choroby skóry, lokalnie lub na całym ciele, które mogą mieć wpływ na gojenie ran

POTENCJALNE PRZEJŚCIOWE OBJAWY UBOCZNE:

– obrzęk (opuchlizna)

– rumień (zaczerwienienie)

– tkliwość

– siniaki

– guzki

W przypadku wątpliwości lub wystąpienia niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem – nr telefonu do rejestracji Dermaderm 504 158 128, czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WAŻNA INFORMACJA!!! Obowiązuje od 12.03.2020r. do odwołania.

Szanowni Państwo,

W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce i obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszych gabinetach jedynie do spraw koniecznych i pilnych. Jednocześnie informujemy, iż Pacjenci będą wpuszczani na teren placówki pojedynczo, bez osób towarzyszących.  W chwili obecnej nie ma możliwości oczekiwania na zaplanowaną wizytę w poczekalni. Podjęte środki ostrożności mają na celu ochronę Państwa zdrowia.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Informujemy, że jest możliwość

A.  otrzymania e-recepty, jako kontynuacji dotychczasowego leczenia (cena - 100zł) - dr Adrian Chwojnicki, dr Monika Chwojnicka.

Oto kolejne kroki, które należy wykonać w tym celu:

  1. zgłoszenie do recepcji pod tel. 504158128  lub 71 716 24 24 od pon-pt w godzinach 9.00-19.30
  2. lekarz prowadzący po przeanalizowaniu dotychczasowej dokumentacji medycznej decyduje o możliwości wypisania e-recepty bez konieczności wizyty w gabinecie
  3. po weryfikacji zamówienia przez lekarza prowadzącego wysyłamy wiadomość sms z numerem konta i danymi do wykonania przelewu za e-wizytę
  4. po wykonaniu przez Państwa przelewu na wskazane konto, oczekujemy na potwierdzenie wpłaty przez bank lub aby skrócić czas oczekiwania proszę przesłać zdjęcie dokonanej wpłaty na nr telefonu 504158 128 lub na adres mailowy gabinetu przez formularz kontaktowy na stronie - achwojnicki@dermaderm.pl
  5. lekarz prowadzący wypisuje e-receptę, a indywidualny kod PIN zostaje wysłany na podany przez Państwa nr telefonu. Zachęcamy do uaktywnienia swojego konta na pacjent.gov.pl - wówczas  w momencie wypisania przez lekarza e-recepty, e-zwolnienia lub e-skierownia  w jakiejkolwiek placówce medycznej otrzymają Państwo wiadomość na maila lub telefon komórkowy.

B.  uzyskania konsultacji online (cena - 200zł) - proszę wypełnić formularz kontaktowy i wysłać na adres mailowy dostępny na naszej stronie www.dermaderm.pl ( po wybraniu zakładki KONTAKT adres wyświetli się w dolnym lewym rogu). Informacja do lekarza prowadzącego powinna zawierać:  opis objawów, dotychczasowe leczenie, aktualne wyniki badań (jeśli są wykonane), wykonane zdjęcia zmian skórnych, imię i nazwisko Pacjenta i numer telefonu do kontaktu.