Młody wygląd jest ważny dla wszystkich – pragną go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Niestety czynniki zewnętrzne oraz naturalne procesy zachodzące w organizmie mogą powodować zatracanie się owalu twarzy i spadek gęstości komórek skóry. Jak zahamować takie niekorzystne zmiany? I jak dzięki innowacyjnym zabiegom poprawić wygląd naszej skóry?

Domowe metody – czy skuteczne?

Szukając sposób na wymodelowanie policzków często próbujemy domowych sposobów, polecanych w internecie. Jednym z nich jest wykonywanie odpowiedniego makijażu,opartego na tzw. konturowaniu. Profesjonalne użycie bronzera pozwala przywrócić proporcje naszej twarzy i zatuszować niedoskonałości. Inne sposoby opierają się na regularnym ćwiczeniu mięśni twarzy. Dzięki odpowiedniej sekwencji ruchów powtarzanej każdego dnia, nasza skóra ma nabrać nowego, młodego wyglądu. Trzeba jednak przyznać, że efekty takich zabiegów są mało widoczne lub nie występują wcale. Jeśli chcemy uzyskać zadowalające rezultaty, które utrzymają się przez długi czas, warto udać się do specjalisty.

Modelowanie policzków – profesjonalne zabiegi

Korzystając z pomocy specjalistów DermaDerm możesz liczyć na szczegółową konsultację i doradztwo w zakresie wyboru konkretnej metody modelowania policzków. Dostępne w naszych gabinetach zabiegi sprawią, że będziesz wyglądać młodziej, a efekt utrzyma się na długo. Jedną z podstawowych metod poprawy owalu twarzy jest zastosowanie nici modelujących BARB4D i Double Needs, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta i stanowią alternatywę dla tradycyjnego liftingu, który jest poważnym zabiegiem chirurgicznym. Popularnym i w pełni bezpiecznym sposobem jest także kwas hialuronowy, stosowany by nadać skórze odpowiednią gęstość. Nowością jest także zabieg z zastosowaniem hydroksyapatytu, który umożliwia m.in. wypełnienie fałd skóry, redukcję bruzdy nosowo-wargowej, kącików ust i linii marionetek. Wszystkie wymienione metody pozwalają poprawić objętość twarzy, uwydatniają jej kontur, uwypuklają nasze kości policzkowe, a poza tym zmniejszają widoczność zmarszczek i wzmagają napięcie i gładkość twarzy. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Szanowni Państwo  - W związku z pandemią COVID-19 (koronawirus),  w DermaDerm gabinety lekarskie nadal utrzymujemy zaostrzone środki ostrożności, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów oraz Personelu.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424 lub online

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ NA UMÓWIONĄ GODZINĘ, GDYŻ SĄ OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ W POCZEKALNI. NIE PRZYJMUJEMY PACJENTÓW GORĄCZKUJĄCYCH.

  1. Pacjenci są wpuszczani na teren placówki pojedynczo, na umówioną godzinę, bez osób towarzyszących (wyjątki: osoba starsza wymagająca pomocy  lub rodzic z niepełnoletnim dzieckiem).
  2. Po przybyciu prosimy zgłosić swoją obecność w rejestracji, a następnie oczekiwać na zaproszenie na wizytę na zewnątrz budynku. Prosimy zachować odległość 2 metrów pomiędzy kolejnymi osobami. W poczekalni może oczekiwać na zapalnowaną wizytę maksymalnie 1-2 Pacjentów .
  3. Okres oczekiwania w poczekalni na zaplanowaną wizytę jest nie dłuższy niż 10 minut.
  4. Stosujemy wzmożone środki ostrożności w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i przestrzegania higieny.
  5. Przed wejściem do gabinetu obowiązkowo mierzymy temperaturę ciała oraz prosimy o zdezynfekowanie rąk.
  6. W poczekalni obowiązują maseczki ochronne zakrywające nos i usta.

Przepraszamy za utrudnienia. Dziękujemy za wyrozumiałość.