O nas

Home / O nas

modelowanie policzków wrocław

lek.Adrian Chwojnicki – dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora. Praca w szpitalu umożliwia mi ciągłość opieki oraz najlepsze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla moich pacjentów.

dobry dermatolog wrocław

dr n.med. Alexander Witkowski – dermatolog

(w trakcie specjalizacji)

Jestem absolwentem studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pod patronatem najwybitniejszego naukowca z dziedziny diagnostyki nowotworów skóry z wykorzystaniem refleksyjnej mikroskopii konfokalnej – Prof. Giovanni Pellacan ukończyłem Studia Doktoranckie i otrzymałem stopień Doktora Nauk Medycznych Uniwersytetu of Modena and Reggio Emillia (Modena, Włochy). Ukończyłem staże w renomowanych klinikach w Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Prowadzę szkolenia z zakresu refleksyjnej mikroskopii konfokalnej dla lekarzy dermatologów z całej Europy, Brazylii i Stanów Zjednoczonych oraz zajęcia ze studentami i rezydentami w UNIMORE (Modena, Włochy) i UCSD (San Diego, California, USA). Głównym tematem moich zainteresowań naukowych są nowotwory skóry (czerniak i rak podstawnokomórkowy).

modelowanie policzków wrocław

lek.Anna Jakieła – onkolog

mezoterapia wrocław

lek. Artur Bobruk – ginekolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wiedzę z zakresu ginekologii zdobywałem w najlepszych polskich szpitalach: Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywałem jako ordynator w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Strzelinie oraz na Oddziale Ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz jednym z prekursorów stosowania materiałów wszczepialnych, w operacyjnym leczeniu obniżenia narządu rodnego i towarzyszącego nietrzymania moczu. Idąc z duchem czasu, obecnie stosuję także metodę laserowego leczenia tych dolegliwości.

Uczestniczę w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik operacyjnych oraz usg szkoląc się pod kierownictwem światowej sławy specjalisty K.Nicolaidesa, między innymi w I kursie organizowanym w Polsce z zakresu usg płodu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu usg poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez sekcję usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

dobry dermatolog wrocław

Beata Woźniak – masażystka

 

Moją pasją jest człowiek. Kocham zwierzęta, przyrodę i książki. Mottem przewodnim w życiu są dla mnie „ Miłość, Harmonia i Spokój”, które staram się przekazać podczas masażu.

modelowanie policzków wrocław

lek. Dominik Mocny – dermatolog

 

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłem wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4   Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w kwietniu 2017 roku.  Od kilku lat w codziennej pracy zajmuję się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych. Do moich głównych zainteresowań zawodowych można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostykę i leczenie trądziku. Wykonuję wiele zabiegów, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja czy krioterapia. Rozpocząłem również specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej.

dobry dermatolog wrocław

Inga Szymańska – recepcjonistka

 

Z konieczności jestem absolwentką Prawa i Administracji oraz magistrem Politologii. Z zamiłowania, pasji i po trosze z wykształcenia jestem florystką i miłośniczką sztuki. Z zainteresowań wynika, że zajmuję się zgłębianiem wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, próbując zrozumieć to, czego człowiek zrozumieć chyba nie może ….
Z wyboru natomiast jestem nieustającą optymistką, która ma zaszczyt pracować w DERMADERM i służyć z uśmiechem Wam – Pacjentom, każdego dnia.

dobry dermatolog wrocław

lek. Jacek Olesiński – psychiatra

 

Jestem specjalistą psychiatrą, ukończyłem AM we Wrocławiu. Od 1996 r jestem związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Bolesławcu. Pełnię funkcję ordynatora oddziału psychiatrycznego od 2004 roku. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Psychiatrii Sądowej. Ukończyłem 4-letni, całościowy kurs psychoterapii. W podejściu  terapeutycznym jestem zwolennikiem nurtu egzystencjonalizmu V. Frankla.
W pracy zawodowej zajmuję się leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Leczenie chorych ukierunkowane jest na szybkie ustąpienie niedyspozycji nerwicowych, psychicznych i psychosomatycznych i powrotów pacjenta do samodzielnego i aktywnego życia.

Zakres diagnostyki i leczenia:
–  zaburzenia i choroby psychiczne,
–  psycho- i farmakoterapia depresji
–  nerwice, psychozy oraz uzależnienia
–  zespoły organicznych uszkodzeń UON
–  orzecznictwo lekarskie i psychiatryczne
–  farmakologiczne wspomaganie leczenia otyłości

modelowanie policzków wrocław

mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk

 

Dyplom dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla pacjentów z chorobami tarczycy, zaburzeniami hormonalnymi, chorobą metaboliczną, otyłych i z nadwagą oraz wielu innych.  Posiadam również doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń i spotkań informacyjnych oraz zajęć z dziećmi o tematyce zdrowego odżywiania. Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia. Z przyjemnością pracuję jako wolontariusz fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzę na terenie Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.


Przed wizytą zapraszam do rejestracji:
tel. 519 427 198, e-mail: cudzich.gunia@dietetyk-proprocja.pl

dermatolog wrocław krzyki

lek.Mariusz Góra – ortopeda

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbyłem w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego w roku 2008, kontynuowałem pracę w Klinice do 2016r. – początkowo na stanowisku starszego asystenta, następnie zastępcy ordynatora oddziału.
W gabinecie zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń i obrażeń narządu ruchu młodzieży i osób dorosłych, przeprowadzam konsultacje ortopedyczne, kwalifikuję do leczenia operacyjnego.

Wykonuję min.:
– USG stawów, mięśni, ścięgien, więzadeł
– iniekcje kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza bogatopłytkowego (PRP)
– punkcje stawów, kaletek itp.
– zabiegi operacyjne (we współpracy z innymi ośrodkami posiadającymi zaplecze bloku operacyjnego).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.med-fizjo.com

modelowanie policzków wrocław

lek.Mariusz Kiszka – laryngolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie otolaryngologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Obecnie pracuję w Klinicznym Oddziale Laryngologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, oraz w Poradni Laryngologicznej.  Zajmuję się przede wszystkim profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi: uszu, nosa, gardła i krtani u dzieci i osób dorosłych. Krąg moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności otochirurgię oraz onkologię głowy i szyi.

dermatolog wrocław krzyki

mgr Monika Góra – fizjoterapeutka

 

Studia magisterskie o kierunku Fizjoterapia, na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 1999r. Od tamtej pory stale podnoszę swoje kwalifikacje. Moim celem jest przywrócenie pełnej lub maksymalnej możliwej sprawności Pacjenta. W pracy wykorzystuję dostosowane do potrzeb indywidualnych nowoczesne metody terapeutyczne:
-terapię bólowych punktów spustowych;
-terapię McKenziego;
-terapię Mulligana;
-terapię Dorna;
-spiralną stabilizację mięśniową wg. Smiska;
-terapię manualną;
-kinesiology taping;
-kompleksową terapię obrzęków limfatycznych (wrodzonych oraz wtórnych np. po zabiegach onkologicznych), tłuszczowych, żylnych i mieszanych, obejmującą, w zależności od potrzeb bandażowanie kompresyjne, drenaż limfatyczny, ćwiczenia, dobór odzieży uciskowej;
-masaże (klasyczny, rozluźniający, Breussa, drenaż limfatyczny manualny, a także pneumatyczny aparatem BOA-MAX2);
-fizykoterapię (np. zogniskowana fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, krioterapia i inne);
-kompleksową terapię antycellulitową (zabieg falą uderzeniową + masaż pneumatyczny + indywidualnie dobrane ćwiczenia);

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.med-fizjo.com

modelowanie policzków wrocław

lek.Monika Chwojnicka – endokrynolog, coach ACC ICF

 

W procesie kształcenia ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zdobyte doświadczenie zawdzięczam wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych, w poradniach POZ i endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem Pacjentów z chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania. W codziennej praktyce pamiętam o całościowym podejściu do tematu zdrowia, a relację lekarz-pacjent opieram na uważnym wysłuchaniu Pacjenta. 
———————————————————————————————————————

Jako coach pracuję z osobami zainteresowanymi osiąganiem własnych celów, w tym także związanych ze zdrowiem i chęcią rozwoju. Sesje coachingowe prowadzę z klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu kryzysowym. 

modelowanie policzków wrocław

mgr Patrycja Małgorzata Grześkiewicz – fizjoterapeutka

 

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Jestem studentką 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii. W pracy z pacjentami wykorzystuję m.in techniki osteopatyczne ( w tym techniki terapii cranio- sacralnej, wisceralnej , czy terapii manualnej ), PNF, kinesjologytaping oraz szereg innych metod. 

dobry dermatolog wrocław

lek.Rafał Szymczak – endokrynolog

 

Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii, dodatkowo medycyna nuklearna w trakcie. Pracuję w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych 4WSK we Wrocławiu oraz w Poradniach Endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy, osteoporozy, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, otyłości i wielu innych schorzeń o podłożu hormonalnym.

modelowanie policzków wrocław

lek. Waldemar Bonczar – urolog

 

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Staż i specjalizację odbyłem w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego EAU, Międzynarodowego Towarzystwa urologicznego SIU. Kursy i szkolenia odbyłem w kraju i za granicą z uzyskaniem certyfikatów m.i. kurs laparoskopowy, onkologia urologiczna, leczenie kamicy układu moczowo, lasery w medycynie, USG w diagnostyce układu moczowo-płciowego, nietrzymanie moczu. Uczestnik międzynarodowych kongresów urologicznych.
Ciągle doskonalę swoja wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i warsztatach naukowych. Prowadzę także konsultacje w języku angielskim.

modelowanie policzków wrocław

mgr Aleksandra Komorowska – kosmetolog

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu.
W 2016 r. ukończyłam Studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Podczas 5 letniego kształcenia zdobywałam wiedzę z zakresu nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej oraz nauk farmaceutycznych. Kosmetologia związana jest ściśle  z higieną życia i odżywiania oraz stanowi uzupełnienie leczenia metodami farmakologicznymi, fizykoterapeutycznymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw na amerykańskim, a później na polskim rynku pracy. Niezwykle ważnymi dla mnie etapami w dalszym kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych są liczne szkolenia i kursy.

Kontakt

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-19.30

504-158-128

achwojnicki@dermaderm.pl

DIETETYK

Rejestracja telefoniczna na konsultacje dietetyczne: +48 519 427 198

Mailowo: cudzich.gunia@dietetyk-proporcja.pl

Rejestracja online

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać