O nas

Home / O nas

modelowanie policzków wrocław

lek.Adrian Chwojnicki – dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora. Praca w szpitalu umożliwia mi ciągłość opieki oraz najlepsze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla moich pacjentów.

modelowanie policzków wrocław

lek.Anna Jakieła – onkolog

mezoterapia wrocław

lek. Artur Bobruk – ginekolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wiedzę z zakresu ginekologii zdobywałem w najlepszych polskich szpitalach: Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywałem jako ordynator w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Strzelinie oraz na Oddziale Ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz jednym z prekursorów stosowania materiałów wszczepialnych, w operacyjnym leczeniu obniżenia narządu rodnego i towarzyszącego nietrzymania moczu. Idąc z duchem czasu, obecnie stosuję także metodę laserowego leczenia tych dolegliwości.

Uczestniczę w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik operacyjnych oraz usg szkoląc się pod kierownictwem światowej sławy specjalisty K.Nicolaidesa, między innymi w I kursie organizowanym w Polsce z zakresu usg płodu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu usg poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez sekcję usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

dobry dermatolog wrocław

Beata Woźniak – masażystka

 

Moją pasją jest człowiek. Kocham zwierzęta, przyrodę i książki. Mottem przewodnim w życiu są dla mnie „ Miłość, Harmonia i Spokój”, które staram się przekazać podczas masażu.

modelowanie policzków wrocław

lek. Dominik Mocny – dermatolog

 

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłem wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4   Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w kwietniu 2017 roku.  Od kilku lat w codziennej pracy zajmuję się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych. Do moich głównych zainteresowań zawodowych można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostykę i leczenie trądziku. Wykonuję wiele zabiegów, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja czy krioterapia. Rozpocząłem również specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej.

dobry dermatolog wrocław

Inga Szymańska – recepcjonistka

 

Z konieczności jestem absolwentką Prawa i Administracji oraz magistrem Politologii. Z zamiłowania, pasji i po trosze z wykształcenia jestem florystką i miłośniczką sztuki. Z zainteresowań wynika, że zajmuję się zgłębianiem wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, próbując zrozumieć to, czego człowiek zrozumieć chyba nie może ….
Z wyboru natomiast jestem nieustającą optymistką, która ma zaszczyt pracować w DERMADERM i służyć z uśmiechem Wam – Pacjentom, każdego dnia.

dobry dermatolog wrocław

lek. Jacek Olesiński – psychiatra

 

Jestem specjalistą psychiatrą, ukończyłem AM we Wrocławiu. Od 1996 r jestem związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Bolesławcu. Pełnię funkcję ordynatora oddziału psychiatrycznego od 2004 roku. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Psychiatrii Sądowej. Ukończyłem 4-letni, całościowy kurs psychoterapii. W podejściu  terapeutycznym jestem zwolennikiem nurtu egzystencjonalizmu V. Frankla.
W pracy zawodowej zajmuję się leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Leczenie chorych ukierunkowane jest na szybkie ustąpienie niedyspozycji nerwicowych, psychicznych i psychosomatycznych i powrotów pacjenta do samodzielnego i aktywnego życia.

Zakres diagnostyki i leczenia:
–  zaburzenia i choroby psychiczne,
–  psycho- i farmakoterapia depresji
–  nerwice, psychozy oraz uzależnienia
–  zespoły organicznych uszkodzeń UON
–  orzecznictwo lekarskie i psychiatryczne
–  farmakologiczne wspomaganie leczenia otyłości

modelowanie policzków wrocław

mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk

 

Dyplom dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla pacjentów z chorobami tarczycy, zaburzeniami hormonalnymi, chorobą metaboliczną, otyłych i z nadwagą oraz wielu innych.  Posiadam również doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń i spotkań informacyjnych oraz zajęć z dziećmi o tematyce zdrowego odżywiania. Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia. Z przyjemnością pracuję jako wolontariusz fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzę na terenie Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.


Przed wizytą zapraszam do rejestracji:
tel. 519 427 198, e-mail: cudzich.gunia@dietetyk-proprocja.pl

modelowanie policzków wrocław

lek.Mariusz Kiszka – laryngolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie otolaryngologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Obecnie pracuję w Klinicznym Oddziale Laryngologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, oraz w Poradni Laryngologicznej.  Zajmuję się przede wszystkim profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi: uszu, nosa, gardła i krtani u dzieci i osób dorosłych. Krąg moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności otochirurgię oraz onkologię głowy i szyi.

modelowanie policzków wrocław

lek.Monika Chwojnicka – endokrynolog, coach ACC ICF

W procesie kształcenia ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zdobyte doświadczenie zawdzięczam wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych, w poradniach POZ i endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem Pacjentów z chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania. W codziennej praktyce pamiętam o całościowym podejściu do tematu zdrowia, a relację lekarz-pacjent opieram na uważnym wysłuchaniu Pacjenta.
—————————————————————————–

Jako coach pracuję z osobami zainteresowanymi osiąganiem własnych celów, w tym także związanych ze zdrowiem i chęcią rozwoju. Sesje coachingowe prowadzę z klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu kryzysowym.

modelowanie policzków wrocław

mgr Patrycja Małgorzata Grześkiewicz – fizjoterapeutka

 

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Jestem studentką 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii. W pracy z pacjentami wykorzystuję m.in techniki osteopatyczne ( w tym techniki terapii cranio- sacralnej, wisceralnej , czy terapii manualnej ), PNF, kinesjologytaping oraz szereg innych metod. 

dobry dermatolog wrocław

lek.Rafał Szymczak – endokrynolog

 

Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii, dodatkowo medycyna nuklearna w trakcie. Pracuję w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych 4WSK we Wrocławiu oraz w Poradniach Endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy, osteoporozy, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, otyłości i wielu innych schorzeń o podłożu hormonalnym.

modelowanie policzków wrocław

mgr Aleksandra Komorowska – kosmetolog

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu.
W 2016 r. ukończyłam Studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Podczas 5 letniego kształcenia zdobywałam wiedzę z zakresu nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej oraz nauk farmaceutycznych. Kosmetologia związana jest ściśle  z higieną życia i odżywiania oraz stanowi uzupełnienie leczenia metodami farmakologicznymi, fizykoterapeutycznymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw na amerykańskim, a później na polskim rynku pracy. Niezwykle ważnymi dla mnie etapami w dalszym kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych są liczne szkolenia i kursy.

Kontakt

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 12.00, 14.00-20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-19.30

504 158 128, 71 716 24 24

achwojnicki@dermaderm.pl

DIETETYK

Rejestracja telefoniczna na konsultacje dietetyczne: +48 519 427 198

Mailowo: cudzich.gunia@dietetyk-proporcja.pl

Rejestracja online

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać

WAŻNA INFORMACJA!!! Obowiązuje od 12.03.2020r. do odwołania.

Szanowni Państwo,

W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce i obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszych gabinetach jedynie do spraw koniecznych i pilnych. Jednocześnie informujemy, iż Pacjenci będą wpuszczani na teren placówki pojedynczo, bez osób towarzyszących.  W chwili obecnej nie ma możliwości oczekiwania na zaplanowaną wizytę w poczekalni. Podjęte środki ostrożności mają na celu ochronę Państwa zdrowia.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Informujemy, że jest możliwość

A.  otrzymania e-recepty, jako kontynuacji dotychczasowego leczenia (cena - 100zł) - dr Adrian Chwojnicki, dr Monika Chwojnicka.

Oto kolejne kroki, które należy wykonać w tym celu:

  1. zgłoszenie do recepcji pod tel. 504158128  lub 71 716 24 24 od pon-pt w godzinach 9.00-19.30
  2. lekarz prowadzący po przeanalizowaniu dotychczasowej dokumentacji medycznej decyduje o możliwości wypisania e-recepty bez konieczności wizyty w gabinecie
  3. po weryfikacji zamówienia przez lekarza prowadzącego wysyłamy wiadomość sms z numerem konta i danymi do wykonania przelewu za e-wizytę
  4. po wykonaniu przez Państwa przelewu na wskazane konto, oczekujemy na potwierdzenie wpłaty przez bank lub aby skrócić czas oczekiwania proszę przesłać zdjęcie dokonanej wpłaty na nr telefonu 504158 128 lub na adres mailowy gabinetu przez formularz kontaktowy na stronie - achwojnicki@dermaderm.pl
  5. lekarz prowadzący wypisuje e-receptę, a indywidualny kod PIN zostaje wysłany na podany przez Państwa nr telefonu. Zachęcamy do uaktywnienia swojego konta na pacjent.gov.pl - wówczas  w momencie wypisania przez lekarza e-recepty, e-zwolnienia lub e-skierownia  w jakiejkolwiek placówce medycznej otrzymają Państwo wiadomość na maila lub telefon komórkowy.

B.  uzyskania konsultacji online (cena - 200zł) - proszę wypełnić formularz kontaktowy i wysłać na adres mailowy dostępny na naszej stronie www.dermaderm.pl ( po wybraniu zakładki KONTAKT adres wyświetli się w dolnym lewym rogu). Informacja do lekarza prowadzącego powinna zawierać:  opis objawów, dotychczasowe leczenie, aktualne wyniki badań (jeśli są wykonane), wykonane zdjęcia zmian skórnych, imię i nazwisko Pacjenta i numer telefonu do kontaktu.