O nas

Home / O nas

modelowanie policzków wrocław

lek.Adrian Chwojnicki – dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora. Praca w szpitalu umożliwia mi ciągłość opieki oraz najlepsze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla moich pacjentów.

modelowanie policzków wrocław

lek.Anna Jakieła – onkolog

mezoterapia wrocław

lek. Artur Bobruk – ginekolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wiedzę z zakresu ginekologii zdobywałem w najlepszych polskich szpitalach: Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywałem jako ordynator w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Strzelinie oraz na Oddziale Ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz jednym z prekursorów stosowania materiałów wszczepialnych, w operacyjnym leczeniu obniżenia narządu rodnego i towarzyszącego nietrzymania moczu. Idąc z duchem czasu, obecnie stosuję także metodę laserowego leczenia tych dolegliwości.

Uczestniczę w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik operacyjnych oraz usg szkoląc się pod kierownictwem światowej sławy specjalisty K.Nicolaidesa, między innymi w I kursie organizowanym w Polsce z zakresu usg płodu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu usg poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez sekcję usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

dobry dermatolog wrocław

Beata Woźniak – masażystka

 

Moją pasją jest człowiek. Kocham zwierzęta, przyrodę i książki. Mottem przewodnim w życiu są dla mnie „ Miłość, Harmonia i Spokój”, które staram się przekazać podczas masażu.

modelowanie policzków wrocław

lek. Dominik Mocny – dermatolog

 

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłem wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4   Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w kwietniu 2017 roku.  Od kilku lat w codziennej pracy zajmuję się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych. Do moich głównych zainteresowań zawodowych można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostykę i leczenie trądziku. Wykonuję wiele zabiegów, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja czy krioterapia. Rozpocząłem również specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej.

dobry dermatolog wrocław

Inga Szymańska – recepcjonistka

 

Z konieczności jestem absolwentką Prawa i Administracji oraz magistrem Politologii. Z zamiłowania, pasji i po trosze z wykształcenia jestem florystką i miłośniczką sztuki. Z zainteresowań wynika, że zajmuję się zgłębianiem wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, próbując zrozumieć to, czego człowiek zrozumieć chyba nie może ….
Z wyboru natomiast jestem nieustającą optymistką, która ma zaszczyt pracować w DERMADERM i służyć z uśmiechem Wam – Pacjentom, każdego dnia.

modelowanie policzków wrocław

mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk

 

Dyplom dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla pacjentów z chorobami tarczycy, zaburzeniami hormonalnymi, chorobą metaboliczną, otyłych i z nadwagą oraz wielu innych.  Posiadam również doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń i spotkań informacyjnych oraz zajęć z dziećmi o tematyce zdrowego odżywiania. Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia. Z przyjemnością pracuję jako wolontariusz fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzę na terenie Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.


Przed wizytą zapraszam do rejestracji:
tel. 519 427 198, e-mail: cudzich.gunia@dietetyk-proprocja.pl

modelowanie policzków wrocław

lek.Mariusz Kiszka – laryngolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie otolaryngologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Obecnie pracuję w Klinicznym Oddziale Laryngologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, oraz w Poradni Laryngologicznej.  Zajmuję się przede wszystkim profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi: uszu, nosa, gardła i krtani u dzieci i osób dorosłych. Krąg moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności otochirurgię oraz onkologię głowy i szyi.

modelowanie policzków wrocław

lek.Monika Chwojnicka – endokrynolog, coach ACC ICF

W procesie kształcenia ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zdobyte doświadczenie zawdzięczam wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych, w poradniach POZ i endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem Pacjentów z chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania. W codziennej praktyce pamiętam o całościowym podejściu do tematu zdrowia, a relację lekarz-pacjent opieram na uważnym wysłuchaniu Pacjenta.
—————————————————————————–

Jako coach pracuję z osobami zainteresowanymi osiąganiem własnych celów, w tym także związanych ze zdrowiem i chęcią rozwoju. Sesje coachingowe prowadzę z klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu kryzysowym.

dobry dermatolog wrocław

lek.Rafał Szymczak – endokrynolog

 

Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii, dodatkowo medycyna nuklearna w trakcie. Pracuję w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych 4WSK we Wrocławiu oraz w Poradniach Endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy, osteoporozy, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, otyłości i wielu innych schorzeń o podłożu hormonalnym.

modelowanie policzków wrocław

mgr Aleksandra Komorowska – kosmetolog

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu.
W 2016 r. ukończyłam Studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Podczas 5 letniego kształcenia zdobywałam wiedzę z zakresu nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej oraz nauk farmaceutycznych. Kosmetologia związana jest ściśle  z higieną życia i odżywiania oraz stanowi uzupełnienie leczenia metodami farmakologicznymi, fizykoterapeutycznymi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw na amerykańskim, a później na polskim rynku pracy. Niezwykle ważnymi dla mnie etapami w dalszym kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych są liczne szkolenia i kursy.

Kontakt

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 12.00, 14.00-20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-20.00

504 158 128, 71 716 24 24

achwojnicki@dermaderm.pl

DIETETYK

Rejestracja telefoniczna na konsultacje dietetyczne: +48 519 427 198 Mailowo: cudzich.gunia@dietetyk-proporcja.pl Rejestracja online

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...