O nas

Home / O nas

Firma Dermaderm została założona w 2007 roku i jest prowadzona przez małżeństwo lekarzy Monikę i Adriana Chwojnickich. Zapraszamy do współpracy w naszej rodzinnej firmie osoby, dla których praca z ludźmi i dla ludzi jest najwyższą wartością. Wciąż kształcimy się  i doskonalimy nasze umiejętności oraz stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, aby zapewnić pełen profesjonalizm świadczonych usług. Ważne jest również dla nas tworzenie przyjaznej atmosfery.

modelowanie policzków wrocław

lek.Adrian Chwojnicki – dermatolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora. Praca w szpitalu umożliwia mi ciągłość opieki oraz najlepsze rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla moich pacjentów.

modelowanie policzków wrocław

lek.Anna Jakieła – onkolog

mezoterapia wrocław

lek. Artur Bobruk – ginekolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wiedzę z zakresu ginekologii zdobywałem w najlepszych polskich szpitalach: Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywałem jako ordynator w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Strzelinie oraz na Oddziale Ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz jednym z prekursorów stosowania materiałów wszczepialnych, w operacyjnym leczeniu obniżenia narządu rodnego i towarzyszącego nietrzymania moczu. Idąc z duchem czasu, obecnie stosuję także metodę laserowego leczenia tych dolegliwości.

Uczestniczę w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik operacyjnych oraz usg szkoląc się pod kierownictwem światowej sławy specjalisty K.Nicolaidesa, między innymi w I kursie organizowanym w Polsce z zakresu usg płodu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu usg poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez sekcję usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

modelowanie policzków wrocław

lek. Dominik Mocny – dermatolog

 

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłem wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4   Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożyłem w kwietniu 2017 roku.  Od kilku lat w codziennej pracy zajmuję się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych. Do moich głównych zainteresowań zawodowych można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostykę i leczenie trądziku. Wykonuję wiele zabiegów, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja czy krioterapia. Rozpocząłem również specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej.

Dawid Półgrabia - fizjoterapeuta

mgr Dawid Półgrabia – fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapii. Pracowałem między innymi w ośrodku rehabilitacji Creator, a także w Centrum Neurologii i Neuropsychiatrii w Mikoszewie. Moją wiedzę i umiejętności wykorzystywałem w sztabie medycznym  zasłużonego dla Wrocławia klubu siatkarskiego Gwardia (w latach 2000-2009), a następnie w zespole kadry narodowej piłki siatkowej kobiet (2006-2010r). 

Od 2010r. prowadzę indywidualna praktykę i prowadzę terapie dla niemowląt, dzieci, dorosłych. Z mojej pomocy mogą również korzystać sportowcy i kobiety z problemami uroginekologicznymi. 

Metody pracy: Bobath, Vojta, PNF (torowanie nerwowo-mięśniowe) – na poziomie zaawansowanym, McKenzie, terapia manualna Kaltenborna, manipulacja krótkodźwigniowa HVLA (osteopatia), Neurac (terapia w podwieszeniu), oraz IASTM (terapia narzędziowa). Profesjonalnie wykonuję kinesioteaping, suche igłowanie czy akupunkturę medyczną.

modelowanie policzków wrocław

mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk

 

Dyplom dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych, warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych. Prowadzę konsultacje dietetyczne dla pacjentów z chorobami tarczycy, zaburzeniami hormonalnymi, chorobą metaboliczną, otyłych i z nadwagą oraz wielu innych.  Posiadam również doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń i spotkań informacyjnych oraz zajęć z dziećmi o tematyce zdrowego odżywiania. Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia. Z przyjemnością pracuję jako wolontariusz fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzę na terenie Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.


Przed wizytą zapraszam do rejestracji:
tel. 519 427 198, e-mail: cudzich.gunia@dietetyk-proprocja.pl

modelowanie policzków wrocław

lek.Monika Chwojnicka – endokrynolog, coach ACC ICF

W procesie kształcenia ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie uzyskałam specjalizację z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Zdobyte doświadczenie zawdzięczam wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych, w poradniach POZ i endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem Pacjentów z chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki, otyłością, zaburzeniami miesiączkowania. W codziennej praktyce pamiętam o całościowym podejściu do tematu zdrowia, a relację lekarz-pacjent opieram na uważnym wysłuchaniu Pacjenta.
—————————————————————————–

Jako coach pracuję z osobami zainteresowanymi osiąganiem własnych celów, w tym także związanych ze zdrowiem i chęcią rozwoju. Sesje coachingowe prowadzę z klientami indywidualnymi. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu kryzysowym. Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na stronie https://www.mchcoach.pl

dobry dermatolog wrocław

lek.Rafał Szymczak – endokrynolog

 

Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologii, dodatkowo medycyna nuklearna w trakcie. Pracuję w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych 4WSK we Wrocławiu oraz w Poradniach Endokrynologicznych. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy, osteoporozy, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności, otyłości i wielu innych schorzeń o podłożu hormonalnym.

Kontakt

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 12.00, 14.00-20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-20.00

504 158 128, 71 716 24 24

achwojnicki@dermaderm.pl

DIETETYK

Rejestracja telefoniczna na konsultacje dietetyczne: +48 519 427 198 Mailowo: cudzich.gunia@dietetyk-proporcja.pl Rejestracja online

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...