Zabiegi laserowe

W gabinecie Dermaderm wykorzystywane są zaawansowane urządzenia, takie jak laser aleksandrytowy Arion oraz laser frakcyjny Smaxel, które znajdują zastosowanie w dermatochirugii, medycynie estetycznej i laryngologii. Z ich pomocą dermatolog może przeprowadzić zabiegi laserowe o działaniu odmładzającym, a także usunąć zmiany skórne, blizny i zamknąć naczynka. Są one idealnym dopełnieniem leczenia dermatologicznego oraz innych zabiegów medycyny estetycznej. Przeciwwskazania to między innymi ciąża czy karmienie piersią, a po samym leczeniu skóra nie powinna być wystawiana na promieniowanie słoneczne przez 4 tygodnie. Przed wykonaniem każdego zabiegu wykonujemy próby laserowe.

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem, który polega na podgrzaniu temperatury krwi w otwartym naczynku do takiej, która spowodowuje obkurczenie jego ścianek, co doprowadzi bezpośrednio do ich zamknięcia. Wykonywanie tego zabiegu wymaga wprawy i doświadczenia, ponieważ w jego trakcie podgrzana powinna zostać krew, skóra zaś tylko nieznacznie. Osiągnięcie takich założeń możliwe jest przy dobraniu odpowiedniej długości fal promieniowania laserowego.

Laserowe usuwanie blizn

Każde zranienie skóry pozostawia po sobie ślad. Często jest od niewidoczny, jednak w wielu przypadkach staje się poważnym i krępującym problemem. Zajmujemy się laserowym usuwaniem blizn:

  • trądzikowych,
  • pooperacyjnych,
  • powypadkowych,
  • po cesarskim cięciu.

Dodatkowo redukujemy rozstępy oraz zmiany barwnikowe skóry, takie jak zaburzenia pigmentacji skóry, przebarwienia, plamy, piegi.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią COVID-19 (koronawirus) w DermaDerm gabinety lekarskie nadal utrzymujemy zaostrzone środki ostrożności, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów oraz personelu.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424 bądź online przez naszą stronę internetową

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ NA UMÓWIONĄ GODZINĘ, GDYŻ SĄ OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ W POCZEKALNI.

  1. Pacjenci są wpuszczani na teren placówki pojedynczo, na umówioną godzinę, bez osób towarzyszących (wyjątki: osoba starsza wymagająca pomocy  lub rodzic z dzieckiem)
  2. Po przybyciu prosimy zgłosić swoją obecność w rejestracji, a następnie oczekiwać na zaproszenie na wizytę na zewnątrz budynku. Prosimy zachować odległość 2 metrów pomiędzy kolejnymi osobami. W poczekalni może oczekiwać na zapalnowaną wizytę maksymalnie 2 Pacjentów .
  3. Stosujemy wzmożone środki ostrożności w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i przestrzegania higieny.

Przepraszamy za utrudnienia. Dziękujemy za wyrozumiałość.