Modelowanie policzków, korekcja ust, mezoterapia – Uroda

Home / Uroda

Zadbaj o swoją urodę!

Gabinet dermatologiczny prowadzony przez lek. Adrian Chwojnicki oferuje szereg zabiegów medycyny estetycznej. Zapraszamy wszystkich pacjentów pragnących poprawić swój komfort życia. Stosujemy małoinwazyjne zabiegi, które dzięki połączeniu kilku technik dają doskonałe efekty. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem lekarskim oraz stosujemy sprawdzone i skuteczne preparaty.
dermatolog dziecięcy wrocław

Toksyna botulinowa

Prosty zabieg z użyciem toksyny botulinowej pozwala w szybki oraz niezwykle skuteczny sposób usunąć między innymi zmarszczki czoła (zmarszczki poprzeczne, „lwia zmarszczka”) i wokół oczu („kurze łapki”). Jest to także bardzo skuteczny sposób w walce z nadpotliwością.

Korzystamy z preparatów: Botox, Azzalure

ginekolog estetyczny wrocław

Wypełniacze

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego – substancji naturalnie występującej w ludzkim organizmie – pozwalają na zredukowanie zmarszczek i odzyskanie młodzieńczego owalu twarzy, nawilżenie i powiększenie ust, a nawet, przy zastosowaniu najnowszych technik, dokonanie tzw. nieoperacyjnego liftingu twarzy.

Korzystamy z preparatów: linia preparatów – Restylane, Croma, Algeness.
ginekolog estetyczny wrocław

Mezoterapia

Indywidualnie dobierane preparaty zawierające kwas hialuronowy, witaminy i mikroelementy są podawane śródskórnie – w miejsce ich bezpośredniego działania. Poprzez stymulację komórek, pomagają odżywić i nawilżyć skórę, dzięki czemu odzyskuje jędrność, sprężystość i młodzieńczy wygląd. Korzystamy z preparatów: NCFT 135, MHA10, Restylane Vital, RICH oraz osocza bogatopłytkowego.
ginekolog estetyczny wrocław

Peelingi medyczne

Złuszczające zabiegi z użyciem kwasów są powszechną metodą używaną w kosmetologii. Dzięki zastosowaniu wysokich stężeń uzyskuje się głęboką penetrację i silne złuszczanie naskórka – co jest skuteczną metodą walki z przebarwieniami skóry, drobnymi bliznami oraz pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Korzystamy z preparatów: Cosmelan, Retix C, Retises CT, peeling pirogronowy, migdałowy, glikolowo-salicylowy, TCA
ginekolog estetyczny wrocław

Skleroterapia

Jedną z metod pozwalających na korekcję rozszerzonych naczyń krwionośnych, tak zwanych pajączków na udach i łydkach jest skleroterapia, czyli ostrzykiwanie tych miejsc substancją obkurczającą drobne naczynka. Uzupełnieniem tego zabiegu może być laseroterapia. Korzystamy z preparatów: Aethoxysklerol
Zajmujemy się również leczeniem chorób wenerycznych. Zapraszamy do naszego gabinetu dermatologicznego na porady i konsultacje dermatologiczne.

Kontakt

ADRES

Al.Armii Krajowej 48s
50-541 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: 9.00 – 12.00, 14.00-20.00

KONTAKT

rejestracja telefoniczna czynna
pon.-pt. w godz.9.00-19.30

504 158 128, 71 716 24 24

achwojnicki@dermaderm.pl

DIETETYK

Rejestracja telefoniczna na konsultacje dietetyczne: +48 519 427 198

Mailowo: cudzich.gunia@dietetyk-proporcja.pl

Rejestracja online

INFORMACJE

Dojazd:
tramwaj: 8
autobus: 125, 134, 145, 245, 325

Sprawdź, jak dojechać

WAŻNA INFORMACJA!!! Obowiązuje od 12.03.2020r. do odwołania.

Szanowni Państwo,

W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce i obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszych gabinetach jedynie do spraw koniecznych i pilnych. Jednocześnie informujemy, iż Pacjenci będą wpuszczani na teren placówki pojedynczo, bez osób towarzyszących.  W chwili obecnej nie ma możliwości oczekiwania na zaplanowaną wizytę w poczekalni. Podjęte środki ostrożności mają na celu ochronę Państwa zdrowia.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Informujemy, że jest możliwość

A.  otrzymania e-recepty, jako kontynuacji dotychczasowego leczenia (cena - 100zł) - dr Adrian Chwojnicki, dr Monika Chwojnicka.

Oto kolejne kroki, które należy wykonać w tym celu:

  1. zgłoszenie do recepcji pod tel. 504158128  lub 71 716 24 24 od pon-pt w godzinach 9.00-19.30
  2. lekarz prowadzący po przeanalizowaniu dotychczasowej dokumentacji medycznej decyduje o możliwości wypisania e-recepty bez konieczności wizyty w gabinecie
  3. po weryfikacji zamówienia przez lekarza prowadzącego wysyłamy wiadomość sms z numerem konta i danymi do wykonania przelewu za e-wizytę
  4. po wykonaniu przez Państwa przelewu na wskazane konto, oczekujemy na potwierdzenie wpłaty przez bank lub aby skrócić czas oczekiwania proszę przesłać zdjęcie dokonanej wpłaty na nr telefonu 504158 128 lub na adres mailowy gabinetu przez formularz kontaktowy na stronie - achwojnicki@dermaderm.pl
  5. lekarz prowadzący wypisuje e-receptę, a indywidualny kod PIN zostaje wysłany na podany przez Państwa nr telefonu. Zachęcamy do uaktywnienia swojego konta na pacjent.gov.pl - wówczas  w momencie wypisania przez lekarza e-recepty, e-zwolnienia lub e-skierownia  w jakiejkolwiek placówce medycznej otrzymają Państwo wiadomość na maila lub telefon komórkowy.

B.  uzyskania konsultacji online (cena - 200zł) - proszę wypełnić formularz kontaktowy i wysłać na adres mailowy dostępny na naszej stronie www.dermaderm.pl ( po wybraniu zakładki KONTAKT adres wyświetli się w dolnym lewym rogu). Informacja do lekarza prowadzącego powinna zawierać:  opis objawów, dotychczasowe leczenie, aktualne wyniki badań (jeśli są wykonane), wykonane zdjęcia zmian skórnych, imię i nazwisko Pacjenta i numer telefonu do kontaktu.