Powiększanie i modelowanie ust

Współczesna medycyna estetyczna daje możliwość powiększenia i modelowania ust poprzez zwiększenie ich objętości, poprawienie koloru warg czy pozbycia się zmarszczek wokół. W gabinecie Dermader wykorzystuje się w tym celu kwas hialuronowy w postaci żelu, który naturalnie występuje w organizmie ludzkim, odpowiadając za nawilżenie i elastyczność tkanek. Dzięki temu możemy osiągnąć naturalny efekt. Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym może mieć za zadanie:

  • zwiększyć objętość warg (jednej lub obu),
  • poprawić kontur ust,
  • nawilżyć usta.

Po wstrzyknięciu kwasu normalnym efektem jest zasinienie, zaczerwienienie i obrzęk ust. Zabieg ten nie powoduje jednak trwałego uszkodzenia ciągłości skóry, które mogłoby spowodować blizny.

Jak przebiega zabieg korekcji ust wypełniaczami

Zabieg korekcji ust wypełniaczami trwa zazwyczaj kilkanaście minut, maksymalnie do pół godziny. Czas ten uzależniony jest od ilości wtryskiwanego kwasu. Podczas jego wykonywania stosujemy znieczulenie, najczęściej miejscowe w postaci maści. Wypełniacz wtryskiwany jest przy pomocy cienkiej igły oraz ampułko-strzykawki. Miejsce wkłucia musi być rozmasowane przez lekarza medycyny estetycznej, aby kwas został równomiernie rozprowadzony w tkankach.

Efekt zabiegu korekcji ust wypełniaczami widoczny jest od razu, a w organizmie utrzymuje się od sześciu miesięcy do nawet roku. Przez cały ten czas wtryskiwany preparat ulega naturalnemu wchłonięciu, a jako że kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie – nie powoduje to żadnych negatywnych zmian czy schorzeń. Wykonujemy również zabiegi z użyciem toksyny botulionowej, wykorzystując takie preparaty jak Botox czy Azzalure.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią COVID-19 (koronawirus) w DermaDerm gabinety lekarskie nadal utrzymujemy zaostrzone środki ostrożności, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów oraz personelu.

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA TELEFONICZNA PRZED PRZYBYCIEM NA WIZYTĘ - tel. 504 158 128 lub 71 7162424 bądź online przez naszą stronę internetową

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ NA UMÓWIONĄ GODZINĘ, GDYŻ SĄ OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ W POCZEKALNI.

  1. Pacjenci są wpuszczani na teren placówki pojedynczo, na umówioną godzinę, bez osób towarzyszących (wyjątki: osoba starsza wymagająca pomocy  lub rodzic z dzieckiem)
  2. Po przybyciu prosimy zgłosić swoją obecność w rejestracji, a następnie oczekiwać na zaproszenie na wizytę na zewnątrz budynku. Prosimy zachować odległość 2 metrów pomiędzy kolejnymi osobami. W poczekalni może oczekiwać na zapalnowaną wizytę maksymalnie 2 Pacjentów .
  3. Stosujemy wzmożone środki ostrożności w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i przestrzegania higieny.

Przepraszamy za utrudnienia. Dziękujemy za wyrozumiałość.